Shqyrtim Naughty America

Shqyrtim Naughty America

97.0%

Amerika e keqe është e tmerrshme, në rast se nuk e dinit. Përmbajtja e tyre nuk është vetëm në HD të qartë, por është teknologji e lartë. Si faqja e parë e pornografisë për të bërë përdorimin e headsets të realitetit virtual nga Google dhe Samsung.

Rishikimi i Brazzers

Rishikimi i Brazzers

96.1%

Brazzers është një nga ato faqet pornografike që bën një punë të mirë në sigurimin e asaj që prisni. Hardcore pornografi vetëm atë mënyrë që ju presin që ajo të jetë. I gjithë përmbajtja është cilësi e lartë dhe ka shumë video HD për të zgjedhur nga …

Rishikimi i Mbretërve të Realitetit

Rishikimi i Mbretërve të Realitetit

95.7%

Në tërësi, Reality Kings është në listën time të vendeve të mia më të mira pornografike të 3. Turneu në vetvete është ajo që më ka futur në. Pasi pashë se çfarë udhëtimi kishte për të ofruar, unë kam për të parë pjesën tjetër të faqes. Në fillim, unë isha duke menduar, unë bast se ata treguan përmbajtjen më të mirë që ata kishin në turneun e tyre, dhe pjesa tjetër nuk do të jetë aq i mirë.

Rishikimi i Rrjetit DDF

Rishikimi i Rrjetit DDF

95.4%

A nuk keni kohë për bankën reale? Keni kohë për të, por dua të shikoj diçka për ta ndriçuar? A nuk keni një vajzë të vërtetë që do t'ju lejojë të bëni atë? Pastaj duket sikur keni nevojë për trajtimin e Rrjetit DDF, ku të gjitha ëndrrat tuaja të lagura janë të detyruara të realizohen.

Rishikim BangBros

Rishikim BangBros

95.1%

Faqja e internetit të Bang Bros është optimizuar për shfletuesit mobil (përfshirë tabletët), si dhe për shikimin në shfletuesit tradicionalë desktopë. Të dy vendet e lëvizshme dhe ato të desktop janë të përcaktuara shumë mirë. Nuk ka asgjë që të të shpërqendrojë nga pornografia juaj.

Shqyrtimi i Twistys

Shqyrtimi i Twistys

93.6%

Twistys është një nga ato faqet e internetit të pornografisë që njerëzit si unë mund të vlerësojnë me të vërtetë. Vëmendja për detaje shumë të rëndësishme se sa nxehtë vajzat janë ndihmon për të vendosur Twistys larg nga pjesa tjetër. Twisty ishte vendi më i lartë i pornografisë për vitin 2013.

Ekipi i Skeet Review

Ekipi i Skeet Review

92.1%

Nëse hotties porno është gjëja juaj, mirëpritur në ekip. Cila ekip është kjo? Ekipi Skeet! Ekipi Skeet është një faqe pornografike e paguar me dhjetra faqe interneti që ofrojnë më të mirën në pornografitë hotties. Top Paid Porn Site 2015.

Shqyrtimi Fame Digital

Shqyrtimi Fame Digital

92.0%

Fame Digital është një rrjet pagese pornografike në faqet e internetit të 28 që nuk i kushton vëmendje të madhe vendbanimeve. Ata ofrojnë pornografi 1080 HD dhe kanë një bibliotekë të madhe video dhe modele për të zgjedhur. Navigimi i faqeve nuk mund të jetë më i miri, por Fame Digital e bën këtë me përmbajtje të madhe.

PornPros Rishikimi

PornPros Rishikimi

92.0%

Le të marrim një gjë të drejtë menjëherë nga bat. Pro Porno ka disa vajza seriozisht të nxehta. Vendi i votuar i lartë i pornografisë në 2016. 65 faqet e tyre në vetëm faqen e tyre kryesore si një çështje të vërtetë. Sa më shpejt që të shkoni në Porn Pro ju tregohen videot e tyre më të mira të të gjitha kohërave.

Rishikimi Mofos

Rishikimi Mofos

91.9%

Mofos është një pornografi "stili amator" i vendeve që ushqejnë ata që kërkojnë pornografi amatorë me cilësi të lartë. Anëtarët e Mofos marrin shumë përfitime dhe marrin akses VIP në koleksionin më të madh dhe më të nxehta të pornografisë amatore në internet, duke përfshirë përmbajtjen e dorëzuar nga përdoruesi.

Teen Mega World Review

Teen Mega World Review

91.4%

Duke kërkuar për një faqe të nxehtë të ngarkuar vetëm me gra sexy, sensuale, të pafajshme në kërkim? Duke u përpjekur për të hequr qafe të vështirë si një sëmundje rock? Teen Mega World ka vetëm shërim për ju dhe miqtë tuaj. Ndoshta ju duhet të paguani, por me mbi modelet 1,000 dhe mbi videot 4,500 ka mënyra të pafundme për të bërë ëndrrat tuaja të lagura të bëhen të vërteta.

Shqyrtimi i Wankz

Shqyrtimi i Wankz

91.1%

Jeni duke kërkuar për një faqe pornografike që ka mijëra video, pornografi më të nxehta dhe më të mira, mijëra galeri dhe cilësi HD të madhe, Wankz është vendi për ju. Kjo faqe është me siguri një që ju dhe miqtë tuaj nuk do të harrojnë shpejt, ju e dini, nëse jeni në babes sexy duke kërkuar të pafajshëm që duan të bëjnë gjithçka për t'ju pëlqyer.

Nubiles-PORN Rishikimi

Nubiles-PORN Rishikimi

91.1%

Nëse ju jeni në vajzat e ëmbla kryeministër për picking martesore atëherë rrjeti Nubiles mund të jetë në rrugën tuaj më të mirë. Kjo faqe pornografike është e mbushur në buzë me vajzat 21 + vjeçare të lagura dhe me brirë që presin që të mbani ato në dhomë gjumi dhe të ngriheni në shpinë.

Çeke Rishikimi AV

Çeke Rishikimi AV

91.1%

A e doni babes çeke? Çeke AV do të shuajë epshin tuaj duke ofruar mijëra video pornografike që paraqesin zonjat më të bukura dhe shumë të talentuara çeke. Të gjitha videot dhe imazhet janë në HD dhe nuk ka kufizim shkarkimi.

Rishikimi Digital Playground

Rishikimi Digital Playground

90.9%

Digital Playground është si Warner Bros i pornografisë. Ajo ka një stil të prodhimit të Hollivudit të ndihet në faqen dhe të gjithë përmbajtjen e saj. Site përshëndet vizitorët me një faqe kryesore që tregon të gjithë përmbajtjen e saj popullore. Disa nga përmbajtjet e tyre më të njohura janë paroditë e tyre të XXX.

Shqyrtimi i qenit të qenit

Shqyrtimi i qenit të qenit

90.7%

Emri në fillim mund të jetë paksa mashtrues. Në fakt, kur dëgjova për herë të parë në lidhje me rrjetin DogFart, më në fund mendova se e kisha takuar ndeshjen time. "Unë nuk jam vetëm në atë lloj sendesh", mendova për veten time. Megjithatë, disa kuriozitete të çuditshme më thanë se duhej të paktën ta kontrolloja. Djali, isha i befasuar. Nuk kishte një qen të vetëm. Nuk kishte as qenie të martuara. Asnjë qen, farting apo ndryshe.

Rishikimi i WTF Pass

Rishikimi i WTF Pass

90.7%

Me një emër si WTF Pass, ju e dini që jeni në një udhëtim të egër kur të hyni në këtë faqe. Qasja në rrjetet 11 të ndryshme me emra si Partitë e Fëmijëve dhe Panda Fuck, e cila është pikërisht ajo që tingëllon si është, nuk ka mungesë të videove të çuditshme në këtë faqe pornografike.

Shqyrtimi i lig

Shqyrtimi i lig

90.4%

Wicked është një faqe pornografike e paguar që fokusohet në ofrimin e pornografisë me cilësi më të lartë se shumica e faqeve të tjera. Shumë filma të gëzuar nga anëtarët e Wicked janë prodhimet e stilit të Hollivudit dhe shpesh ato quhen parodite pornografike. Kjo nuk do të thotë se ato janë versione komike të filmave të zakonshëm që janë tematikë pas tyre.

Rishikimi i Rrjetit GF

Rishikimi i Rrjetit GF

90.4%

A po kërkoni disa gra të pafajshme që duan të bëjnë asgjë më shumë se ju lutem? Rrjeti GF mund të jetë vend për ju nëse është kështu! Me mbi videot 9,000, galeritë 16,000 dhe ushqime të gjalla përtej krahasimit, kjo faqe plot me zonjat sexy ka shumë për të ofruar njeriun në kërkim të rostiçerit të tyre në mesnatë.

21 Sextury Rishikimi

21 Sextury Rishikimi

90.3%

A po kërkoni një kohë të këndshme dhe të keqe me disa gra sexy? 21 Sextury është plot me babe më të nxehta, më të lagura dhe më të gjallë rreth vetëm duke pritur të marrë një ngarkesë ose dy … ose tre. Këto gra të pafajshme janë të sigurt për të futur disa argëtim gjatë natës në jetën tuaj me trupat e nxehta të tyre me nxehtësi dhe muffs addicting.